USA Pan kepimo forma duonai 25x13cm.

Nelimpančios dangos kepimo forma 25,4 x 12,7 x 7,6cm

26,90 EUR
Su PVM
Kiekis

  • Danga - Americoat Plus , PFOA and PTFE free, silikoninis padengimas , idealus nelimpantis paviršius
  • Dydis 25,4x12,7x7,6cm
  •          Banguotas paviršius – tolygesnis kepimas , sutvirtina paviršių , atsparesnis deformacijai.
  •          Pagaminti ,naudojant tas pačias ,aukštos kokybės funkcijas , kurios naudojamos gaminant  kepimo indus pramoninėms kepykloms.
  •          Viršus sutvirtintas viela , tai suteikia indui ilgaamžiškumo ir atsparumo deformacijai.
  •          Kai kurie gaminiai turi lygų kraštą , profesionaliam naudojimui .
  •          Pagaminta USA
  • Galite apie šį gaminį pažiūrėti video čia;
  • Kaip gaminami USA PAN indai galite pažiūrėti video čia;

USA PAN kepimo indų išskirtinumas

USA PAN tiekia kepimo indus, kuriais  komercinės kepyklos ir kepimo specialistai pasitiki daugiau kaip 50 metų. USA PAN kepimo indai  yra profesionalūs, kuriuos kepėjai naudoja profesionaliems rezultatams pasiekti. USA PAN ištobulino nelipnios dangos dengimo procesą, todėl mūsų klientai gali pasikliauti, kad jų sausainiai, keksai, pyragai ir pyragaičiai nebus sugadinti, prilipdami prie kepimo indo. USA PAN kepimo  indai yra atsparūs deformacijoms ,ilgaamžiai  ir patikimi, patogūs naudoti . Jie suprojektuoti taip, kad būtumėte geriausi kepėjai . USA PAN  gaminiai yra labai lengvai valomi, jie turi unikalų paviršių, užtikrinantį papildomą atsparumą ir vienodą kepimą ir šilumos paskirstymą.

PATARIMAI

Kepimo indų dangos svarba

Kepimo procesas tai natūralus, širdžiai malonus procesas , ypač dalinantis šia patirtimi su geru draugu  ar šeima. Daugeliui USA PAN vartotojų kepimas tai močiutės kviečianti šypsena , kai jūs atsikandate  jos ruošto šilto šokoladinio pyragaičio . Tai simbolizuoja pakilią akimirką , kurią jaučia motina ,kad ji sukūrė savo vaikams ypatingus prisiminimus apie gardžiais kepiniais kvepiančius namus . USA PAN tiki kad pirkti geriausius kepimo indus yra toks pat natūralus siekis kaip būti geriausiu kepėju. Kartais gali būti sudėtinga suprasti skirtumus tarp skirtingų nelipnių dangų, todėl čia yra keletas paprastų veiksnių, susijusių su kepimo indų dangomis, kurias reikia apsvarstyti renkantis tinkamą indą.

Kaip teisingai išimti kepinius iš kepimo indo ?

Jeigu jums sunku išimti kepinius nuo kepimo indų paviršiaus , tai tokie indai nėra su geru nelimpančiu paviršiumi . USA PAN kepimo indų dangos  iš tiesų turi puikias nelipnumo savybes , joks ruošiamas maistas neprilips prie paviršiaus . Nelipnaus paviršiaus tipas ir būdas kokiu jis dengiamas yra svarbus veiksnys lemiantis paviršiaus kokybę ir įtakoja ar aliejaus likučiai , karamelizuoto  cukraus ar kiti prikepusio maisto likučiai lips prie kepimo indo. Yra daug veiksnių , tokie kaip naudojimo amžius , dangos kokybė, dangos uždėjimo metodai , kurie lemia ar kepiniai lengvai išsiims nuo kepimo indo paviršiaus . Ne visi nelipnūs paviršiai gaminami vienodai , todėl pasirinkdami , įsitikinkite ar perkate kokybišką daiktą.

Koks dangos atsparumas karščiui  ?

Kepimo metu reikia vengti pernelyg didelio karščio . Prie didelės kaitros, dangos cheminė sudėtis kinta , yra ir blogėja nelipnumo savybės, keičia spalvą. USA PAN kepimo indai saugūs naudoti iki 230 °C. Pirkite geriausios kokybės kepimo indus profesionaliems rezultatams.

Kaip valyti ?

Rekomenduojamas USA PAN kepimo indų priežiūros būdas – švelniai valyti su kempinėle ar nailonine šluoste, su švelniu indų plovimo muilu , bei šiltu vandeniu.Venkite naudoti aštrius  abrazyvinius  arba plieno vielos  kempinėles, nes tai gali pakenkti nelipniai dangai ir sutrumpinti indo naudojimo trukmę. USA PAN kepimo indai turi silikoninį nelimpantį paviršių , tad valymas yra labai lengvas , nereikalaujantis intensyvaus šveitimo. Rankomis išplausite lengvai ir greitai. Po kiekvieno panaudojimo , iškarto išplaukite ir išvalykite , išvengsite pridžiūvimo ir dėmių susidarymo . Venkite naudoti colą valymui .

Kokią dangą naudoja USA PAN savo kepimo indams ?

Danga, naudojama daugelyje USA PAN kepimo indų yra Americoat Plus© . Tai patentuota , dengta silikonu danga, kuri yra pažangiausia  pramoninė danga ir yra naudojama beveik kiekviename komerciniame kepimo inde Šiaurės Amerikoje.Tai natūralus nelimpantis ir netoksiškas silikonas, kuris yra be PTFE, PFOA ir BPA.Americoat Plus© danga saugi naudoti , iškepti produktai išimami lengvai , be papildomų pastangų.Paprasčiausiai nuvalykite paviršių arba nuplaukite šiltu muiluotu vandeniu, o jūsų USA PAN  kepimo indai  bus jūsų virtuvės  kompanionas ilgam.

Kokius įrankius naudoti USA PAN indams ?

Gamintojas rekomenduoja naudoti medinius, silikoninius ar nailoninius įrankius. Nenaudokite aštrių metalinių įrankių , nes galite subraižyti dangą.

Kodėl USA PAN  kepimo indų gamybai naudoja aliuminizuotą plieną ?

USA PAN kepimo indai gaminami iš aliuminizuoto plieno su tvirtinimo viela viršuje .Tai tinkamiausia medžiaga gaminti kepimo indus profesionalioms kepykloms , puikiai pasiskirsto karštis , atspari deformacijoms , korozijai , ilgaamžė. Aliuminizuotas plienas -  tai plienas dengtas iš abiejų pusių aliuminio – silicio lydiniu. Silicis užtikrina metalų sukibimą ,apsaugo nuo korozijos , naudojant gaminius neatsiranda rūdžių, tai labai svarbu gaminant kepimo indus. Aliuminis dangoje sudaro aliuminio oksidą , kuris yra skaidrus , nematomas , bet jis apsaugo dangą nuo reakcijos su atmosferos deguonimi.Aliuminis taip pat nereaguoja su maisto produktais, todėl jis yra palankus tiek kepsninėms, tiek kepimo indams, nes jie paprastai naudojami prie žemesnės nei 760°C. Aliuminizuotas plienas vienodžiau ir pastoviau perduoda šilumą , negu grynas plienas ar aliuminis.

Kodėl USA PAN kepimo indų dugnas gofruotas ?

USA PAN kepimo indų dugnų paviršiai gofruoti , tai unikalus banguotas modelis , kuris pagerina kepimo savybes, leidžiant oro srautui judėti po kepamu maistu. Ši savybė sumažina paviršiaus kontaktavimą tarp keptuvės ir kepamų gaminių, todėl iškepę produktai lengvai išslysta nuo paviršiaus .

PP1150LF
USA PAN

13 kitų prekių šioje kategorijoje

Klientai pirkę šią prekę, taip pat pirko: