• Akcija!

SWISS DIAMOND KEPTUVĖ 28CM SU DANGČIU

Keptuvė Swiss diamond,danga sustiprinta deimanto dalelėmis.. 

159,00 EUR
119,25 EUR
- 25%
Su PVM
Kiekis

Keptuvės duomenys:

Skersmuo: 28,0 cm;

Svoris:  2,4 kg;
Gylis:  8,0 cm;
Talpa: 4,1 l; 

Indukcija: Negalima

  Swiss Diamond gamintojo pasiekimai:  

      Aukso medalis – Tarptautinė Išradimų Paroda

      Geriausia nelimpanti danga - JAV vartotojų organizacija

      Rolls-Royce apdovanojimas už neprilimpančio paviršiaus keptuvę - Wall Street žurnalas

      Rekomenduojama vegetarams ir veganams - Amerikos vegetarų asociacija

      Rekomenduoja Amerikos maisto gaminimo klubas

 

  Pagaminta Šveicarijoje
  Kepkite be aliejaus
  Ekologiškas gamybos procesas
  Galima naudoti orkaitėje (iki 260°C)
  Grūdinto stiklo dangčiai su ventiliacija garams
  Viso gyvenimo garantija, naudojant pagal instrukciją

 
Tinkančios viryklės:
* Tik keptuvės, kurių aprašyme parašyta, kad tinka indukcinėms viryklėms.

Ilgaamžiškumas - Swiss Diamond išsiskiria revoliucine neprilimpančio paviršiaus formule su tikrų deimantų dalelėmis - kiečiausia, žmogui žinoma medžiaga. Kepimo indo paviršiui - tai ilgaamžiškumo įrodymas.

Aukšta kokybė - Aukštos kokybės neprilimpančios savybės. Atliktuose laboratoriniuose testuose, deimantinis paviršius įrodė, jog yra neįtikėtinai atsparus, ilgai tarnaujantis bei daug kartų palengvina kepimą bei valymą.

Taupo energiją - Niekas nesukaupia karščio greičiau bei efektyviau negu deimantai. Swiss Diamond indų pagrindas iš lieto aliuminio tik padidina karščio įsisavinimą, taip išvengiama nuo karščio atsirandančių dėmių. Karštis paskirstomas taip efektyviai, jog jums niekada nereikės naudoti didesnės kaitros negu vidutinė, taip sumažinant energijos sunaudojimą!

Sveikata - Sukurta sveikam maisto gaminimui. Swiss Diamond induose galima kepti nenaudojant aliejaus, kas sutaupo jūsų pinigus bei sveikatą. Swiss Diamond sudėtyje nėra kenksmingo PFOA (polifluoroktano rūgštis).

Kuo ypatingi SWISS DIAMOND indukciniai indai?

Nuo kitų gamintojų jie skiriasi tuo, jog indų dugnai yra padengti ištisiniu magnetiniu sluoksniu. Tai daug efektyviau, negu kapsulė: indas šildomas tolygiai, nėra šiltų-šaltų zonų. Kadangi magnetinis metalas yra užlietas, o ne įterptas į indo pagrindą, tai kaitinant tokį indą nėra jokių pašalinių garsų.

Kodėl naudojami deimantai?

Swiss Diamond kepimo indai naudoja revoliucinę nelimpančią dangą, pagamintą su deimantais. Kiekvienos Swiss Diamond keptuvės nelimpanti dangą pagaminta iš 200 000 tikrų deimantų kristalų, kad keptuvė ilgam išlaikytų nelimpantį paviršių. Nežinote, kodėl deimantai gali būti geriausi virėjų draugai? Štai kodėl:

Deimantai yra ilgalaikiai - Kaip tvirčiausia medžiaga žinoma žmogui, deimantai paviršiui suteikia papildomo tvirtumo ir ilgaamžiškumo.

Deimantas geresnis šilumos laidininkas nei metalas - keturis kartus laidesnis nei varis, deimantai padeda išskirstyti karštį per visą keptuvės paviršių. Deimantai taip pat padeda keptuvei apskrudinti maistą kaip nerūdijantis plienas. Taip atsiranda plona danga, kuri lengvai nuplaunama su šiltu vandeniu.

Deimantai natūraliai nelimpantys - Viena iš labiausiai vertinamų deimanto sąvybių, tai natūralus nelipnumas. Tai keptuvei suteikia išskirtinumą, kuris neleidžia prilipti medžiagoms kepant maistą. 

SD6728C
SWISS DIAMOND

Duomenų lapas

Skersmuo
28 cm
Indukcinei
Ne
Dujinei
Taip
Keraminiu
TAIP
Elektriniu
TAIP

9 kitų prekių šioje kategorijoje